in

Zajarał jointa i mu nie stanął! Dziewczyna nigdy mu tego nie wybaczyła.

Takie akcje tylko w USA!

Ten wyjątkowy przypadek miał miejsce w Denver stanie Colorado. Młody student umówił się ze swoją dziewczyną na randkę w jej domu. Zaplanowali, że będą się narkotyzować marihuaną i uprawiać seks.

Jednak nie wszystko poszło po myśli młodego cwaniaka, nie spodziewał się on reakcji swojego organizmu na dużą dawkę THC. Chłopak przyznał się, że był pod wpływem alkoholu i tłumaczył się, że nigdy wcześniej nie palił marihuany. Dziewczyna rozpięła jego spodnie i chciała zrobić mu loda jednak penis ani drgnął. Robiła to przez pół godziny i nic. Miała wrażenie, że po prostu to nie zadziała. Zestresowany chłopak całą sytuacją zwymiotował na dziewczynę, a ona niezwłocznie zadzwoniła na policję, Po 20 minutach od telefonu nagi obrzygany student został zatrzymany przez funkcjonariuszy amerykańskiej Policji i wyprowadzony. Po spisaniu został oddelegowany do domu, po czym przeszedł 12dniowy odwyk w zamkniętym ośrodku.

Po 12 dniach wyszedł na wolność. Jednak jak się okazało to nie koniec dramatu Studenta. Dziewczyna w oczekiwaniu na Policję zrobiła mu wiele upokarzających fotografii, które opublikowała na jego instagramie.

 

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Tau uratował chłopaka przed samobójstwem! Zobacz jak wygląda…

Miał już dosyć bycia ofiarą! Rurkowiec wyskoczył do szkolnego kozaka…