in

Zapalił jointa i go powiesili. W tych krajach lepiej nie palić..

Myślisz, że w Polsce jest źle? Mężczyzna na zdjęciu został powieszony bo zapalił buszka z jointa. Kara śmierci za trawkę obowiązuje… w 33 krajach na świecie

Są kraje na świecie, gdzie lepiej dla swojego bezpieczeństwa nawet nie myśleć o trawce. Wielu narzeka na prawo obowiązujące w Polsce porównywalne z tym na Białorusi (dyktatura). I bardzo dobrze… Ponieważ kary są zbyt surowe do znikomej szkodliwości społecznej. Niestety w różnych zakątkach świata jest jeszcze gorzej! Za znikomą ilość suszu tej rośliny można stracić życie! Są to przede wszystkim kraje Azjatycki. Władze mają bardzo poważy problem ponieważ w tych rejonach świata marihuana rośnie praktycznie wszędzie.

Większość z tych 33 krajów leży w Azji, konkretnie w jej południowo-wschodniej części. Wynika to z kolektywnej struktury tamtych społeczeństw. Zażywanie narkotyków – do których zalicza się przecież marihuanę – uważane jest tam za występek przeciwko wspólnocie. Człowiek powinien poświęcić się przede wszystkim rodzinie a marihuana może mu w tym przeszkodzić. Najgorsze prawo jest w Indonezji, gdzie aż 75 % ludzi popiera takie stan rzeczy.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zapalił Mocarza i cofnął się w rozwoju! Wybuchł mu mózg… [WIDEO]

Zapalił dopalacza i dostał nadludzkiej siły. Zobacz jak go wykręciło