in

ZBIGNIEW WODECKI: ZAPALIŁEM MARIHUANĘ. JAK MNIE Z NIĄ ZŁAPIĄ, WYJADĘ DO CZECH

Zbigniew Wodecki: Jak mnie złapią z marihuaną, to wyjadę do Czech i tam się zamelduję [WYWIAD]

Ze Zbigniewem Wodeckim spotkaliśmy się chwilę przed jego kolejnym koncertem. Jest zajętym i ciągle rozchwytywanym muzykiem. Znalazł jednak czas, żeby z rozbrajającą szczerością i klasą powiedzieć nam: co myśli na temat zakazów, polityków, marihuany, kokainy i innych narkotyków. Wodecki opowiedział nam o swoich doświadczeniach z narkotykami, zdradził dlaczego już nie pali i jak się czuł po białym proszku.

Nie bał się powiedzieć, że zapalił marihuanę i wcale nie jest taka zła żeby wsadzać za to ludzi do więzienia! Spoczywaj w spokoju Zbyszek [*]

Wodecki opowiedział nam o swoich doświadczeniach z narkotykami, zdradził dlaczego już nie pali i jak się czuł po białym proszku.O alkoholu mówi: bardziej szkodzi, ale się go nie tępi, bo to jest biznes, a hipokryzja, lobby władz, polityków jest obezwładniająca. Nagle ktoś wpadł na pomysł, że marihuana to jest narkotyk. Już starożytni górale ją palili i żyją.Kiedy dowiedział się, że leki na bazie konopi mają być refundowane, jego komentarz był krótki: Już sam temat marihuany uruchamia dużą ilość szarych komórek w sejmie. Bogu dziękować. (…)Chcę się przeciwstawiać ludziom, którzy coś innym zabraniają. Myjcie nogi, uszy, uczcie się, żeby nie gadać głupot. Nad tym pracujcie, a nie zabraniajcie innym. – czytamy na Cannabis News TV(cannabisnews.pl)

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

ZAWODNICY MMA OGLĄDAJĄ SMAROWANIE TYŁECZKÓW DUPECZEK Z KSW

TPS został ojcem! Na świat przyszedł mały Kacperek ZDR [ZDJĘCIA]