in

Zobacz jak wyglądaly ostatnie chwile z życia Chady….

Ile się Chada nacierpiał przed śmiercią 🙁 Pewnie chciał uciec, ale nie miał jak…Szpital psychiatryczny opisał ostatnie chwile rapera przed śmiercią.

Zgon rapera nastąpił w trakcie procedur kwalifikujących. Jego serce przestało bić…

W związku z doniesieniami medialnymi na temat śmierci pacjenta w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, informujemy, że pacjent nie był hospitalizowany w Szpitalu w Rybniku i nie był jego pacjentem. W dniu 18.03.2018 r. o godz. 8:06 zespół karetki Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego z lekarzem, w asyście Policji, dowiózł pacjenta z oddziału ortopedycznego Szpitala w Mysłowicach. Podczas transportu medycznego zaobserwowano niestabilność stanu zdrowia pacjenta. W trakcie procedur kwalifikujących do przyjęcia w szpitalu w Rybniku, pacjent zmarł. W okolicach godz. 8:15 doszło do zatrzymania krążenia i natychmiast podjęto akcję reanimacyjną, którą prowadzili lekarz i dwóch ratowników karetki WPR przy pomocy lekarza i ratownika Szpitala w Rybniku.


Pomimo udzielonej pomocy i podjętej akcji reanimacyjnej pacjenta nie udało się uratować. O godz. 8:45 stwierdzono zgon. Dyrekcja Szpitala Psychiatrycznego w Rybniku niezwłocznie powiadomiła Komendę Policji w Rybniku oraz prokuratora dyżurnego o zaistniałej sytuacji
– czytamy w oficjalnym oświadczeniu szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

Gliwicka prokuratura wciąż czeka na wyniki sekcji zwłok, która pomoże wyjaśnić przyczyny śmierci Tomasza Chady. Wtedy okaże się, czy był to zgon naturalny, czy ktoś przyczynił się do jego zgonu.
źródło se.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1002 points
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 66.666667%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 33.333333%

Co tam sie od*ebalo?! Szpital psychiatryczny wyjaśnia dlaczego umarł Chada…

Ziomek Chady stawia sprawę jasno! „Nigdy nie uwierzę, że ktoś mu nie pomógł…”