,

Zobacz kogo Tomasz Oświeciński wyzywa na pojedynek! On chyba oszalał…

Kogoś chyba tu poniosła wyobraźnia, albo chce się bardzo szybko wzbogacić. Strachu z Pit Bulla miał się bić z Popkiem, ale teraz wyzwał na pojedynek prawdziwego sportowca.

Jak wiadomo od pewnego czasu, polski aktor i trener personalny przymierzany jest do debiutu w formule MMA pod skrzydłami KSW! Artur Szpilka przegrał swoją ostatnią walkę i nie wiadomo co dalej z jego karierą. Padają różne propozycje.

Artur Szpilka Temat ostatnio głośny i mocno na czasie. Nie ukrywam, że propozycja padła, ale ruch jest po przeciwnej stronie. Hipotetycznie, jakby Artur się zdecydował, to z kim miałbym go zestawić w klatce KSW? Kto byłby godnym przeciwnikiem? Mając na uwadze, że mówimy o utytułowanym bokserze który pokonał m.in. legendarnego Tomasza Adamka. – pyta prezes KSW

Tomasz Oświeciński sam zaproponował, że chciałby zmierzyć się z Arturem Szpilką w klatce. Jest to ogromne wyzwanie dla aktora ponieważ ma już 44 lata a w MMA to już wiek emeryta.

Boks vs Judo? Macie numer do mojego menadżera…  – zachęca Oświeciński do FB

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Okruc

Poniosła go trochę fantazja może i jest duży ale szpilka co by onim nie powiedzieć jest zawodowym bokserem wagi ciężkiej i jedno pierdo…. i strachu widzi gwiastki .Oboje są spoko ale w starciu w klatce szpilka nie dał by żadnych szans Tomkowi

wpDiscuz