in

ZWYRODNIALEC, KTÓRY ZABIŁ 19 LETNIEGO PIOTRKA ZŁAPANY W HOLANDII!

26 letni Paweł Włodarczyk jednak uciekł za granicę i został złapany w Holandii! Prawdopodobnie wpadł przez używanie telefonu swojego brata!

W sieci pojawiła się informacja, że sam zgłosił się na policję. Jednak rzecznik nie potwierdza informacji.

– Został zatrzymany za granicą dzisiaj. To wszystko co mogę powiedzieć w tej sprawie. Nie potwierdzam, informacji, że sam się zgłosił. Na tę chwilę nie wiemy, kiedy może być przetransportowany do Polski- mówi Małgorzata Wojciechowicz dla portalu iswinoujscie.pl

W poszukiwania mordercy zaangażowali się biznesmen Zbignie Stonoga, oraz łowca głów Krzysztof Rutkowski. Jednak wygrała policja, która pojmała mordercę, który najpierw okaleczył a później zabił niepełnosprawnego Piotrka.

kum

Zbigniew Stonoga zdradził więcej szczegółów odnośnie zatrzymania. Mówi, o telefonie brata i profilu kolegi na fb, który zaprowadził policję do mordercy.

Mamy zwyrodnialca.Policja ode mnie otrzymała informację że zwyrodnialec ukrywa się w Hamburgu.Zwyrodnialca zgubiło używanie telefonu komórkowego jego brata.Dodatkowo sprawie pomógł profil na FB kolegi Pawła Wlodarczyka bo to on zaprowadził nas pod adres.

ston1

źródło: www.iswinoujscie.pl

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

ZAVIROWANE, ZNALAZŁ SETKI KRZAKÓW KONOPI W WARSZAWIE. DLACZEGO ZADZWONIŁ PO STRAŻNIKÓW?

WYPRZEDZAŁ 5 SAMOCHODÓW I NA KOŃCU PRZY*EBAŁ W POLICJE! WYPADEK