,

Zwyrodnialec, który zabił 19 letniego Piotrka złapany w Holandii!

pans

26 letni Paweł Włodarczyk jednak uciekł za granicę i został złapany w Holandii! Prawdopodobnie wpadł przez używanie telefonu swojego brata!

W sieci pojawiła się informacja, że sam zgłosił się na policję. Jednak rzecznik nie potwierdza informacji.

– Został zatrzymany za granicą dzisiaj. To wszystko co mogę powiedzieć w tej sprawie. Nie potwierdzam, informacji, że sam się zgłosił. Na tę chwilę nie wiemy, kiedy może być przetransportowany do Polski- mówi Małgorzata Wojciechowicz dla portalu iswinoujscie.pl

W poszukiwania mordercy zaangażowali się biznesmen Zbignie Stonoga, oraz łowca głów Krzysztof Rutkowski. Jednak wygrała policja, która pojmała mordercę, który najpierw okaleczył a później zabił niepełnosprawnego Piotrka.

kum

Zbigniew Stonoga zdradził więcej szczegółów odnośnie zatrzymania. Mówi, o telefonie brata i profilu kolegi na fb, który zaprowadził policję do mordercy.

Mamy zwyrodnialca.Policja ode mnie otrzymała informację że zwyrodnialec ukrywa się w Hamburgu.Zwyrodnialca zgubiło używanie telefonu komórkowego jego brata.Dodatkowo sprawie pomógł profil na FB kolegi Pawła Wlodarczyka bo to on zaprowadził nas pod adres.

ston1

źródło: www.iswinoujscie.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz